Перетяжка шкірою

Значним попитом у світі меблів сьогодні користується перетяжка шкірою. Така обшивка повсюдно використовується в салонах автомобілів, їй перетягують дивани солідних офісних приміщень, а обшиті шкірою крісла підкреслять вишуканість Вашого домашнього інтер'єру.

Перетяжка шкіроюПеретяжка шкірою виробляється підприємством, включаючи всі етапи. Ми акуратно знімемо стару обшивку, при необхідності замінимо внутрішнє наповнення або відремонтуємо металевий каркас і виконаємо перетяжку сумлінно, щоб її експлуатація була воістину довговічною.

Рекомендована перетяжка шкірою забезпечить меблям гідний вигляд і підкреслить престижність Вашого закладу, зробивши Ваші меблі ключовим елементом інтер'єру. Шкіряна оббивка не потребує особливого догляду, чайові плями і пил легко витираються з її поверхні, не завдаючи непоправної шкоди, чого не можна сказати про інші види обшивки, що вимагають ретельного догляду і постійної уваги.

Цікавить якісна перетяжка шкірою? Зверніться до нас, за чесно розраховану ціну, ми оперативно перетворимо Ваш інтер'єр.

Не раціонально економити, замовляючи перетяжку шкірою в сумнівних майстернях. Доручіть оббивку професіоналам, зацікавленим належним результатом і підсумковий вигляд  Ваших меблів перевершить покладені очікування. Оцініть результат виконаних робіт в призначених на сайті розділах, для Вас ми напоготові працювати з не меншим старанням.

Плануючи перетяжку шкірою, завчасно зв'яжіться з фахівцями підприємства за телефонами, які вище запропоновані, для точних вимірів і підготовки гідного матеріалу. Вдосконалюйте  салон автомобіля або інтер'єр приміщення з нашої обшивкою вже сьогодні, вартість ми розраховуємо привабливу.