Обтягнути меблі шкірою

Завершили квартирний ремонт і прийшла черга реставрації меблів? Щоб меблева обстановка виглядала в оновленому інтер'єрі гармонійно, важливо грамотно підібрати підходящу обшивку. Ми рекомендуємо меблі обтягнути шкірою, така обшивка універсальна і підійде під колірну гамму будь-якого приміщення.

Обтягнути меблі шкіроюЯкісно обтягнути меблі шкірою може тільки справжній професіонал, тому ми рекомендуємо звернутися до досвідчених фахівців нашого ательє. Наші майстри розрахують кількість необхідного матеріалу, акуратно знімуть стару обшивку і за всіма правилами обтягнуть каркас новою обшивкою. При необхідності, майстри можуть змінити внутрішньє наповнення, встановити новий каркас. Шкірою обтягнути меблі буде розумним рішенням чи не в кожному випадку. Шкіряна обстановка виглядає солідно і естетично привабливо, вона не вимагає постійного догляду.

Натуральна шкіра приємна на дотик, вона не вбирає пил і своєчасно відмити плями з неї нескладно. Прийміть рішення обтягнути шкірою меблі, і оновлена обстановка перевершить Ваші очікування. Шкіряні меблі будуть виглядати презентабельно протягом дійсно тривалого терміну. Ми пропонуємо натуральну шкіру різних відтінків від перевірених постачальників. Оновіть обшивку власних меблів в нашому ательє, і результат Вас не розчарує.

Зважилися обтягнути меблі шкірою? У нашому ательє працюють професіонали, які використовують якісний і перевірений матеріал.

Щоб меблі шкірою обтягнути, попередньо отримавши належну консультацію, телефонуйте за вищевказаними телефонами в ательє. Ми запропонуємо вигідні умови для перетяжки меблів, а доручену роботу виконаємо в найкоротший термін. Наші фахівці цінують довіру клієнтів, тому завжди сумлінно підходять до довіреної роботи з меблевою обшивкою.