Догляд за меблями зі шкіри

Рекомендації по догляду за меблями із натуральної шкіри.

Загальні рекомендації такі:

  • Рекомендації по догляду за меблями із натуральної шкірине допускати тривалого перебування меблів з оббивкою із натуральної шкіри під впливом прямих сонячних променів, шкіра при цьому може вигоріти та, однозначно, буде пересихати, що згодом призведе до її розтріскування.
  • періодично протирайте пил за допомогою серветок з мікрофібри. Вони м’які та не завдадуть шкоди оббивці. Якщо під час прибирання використовується пилосос, надягайте спеціальну насадку з м’якою щіткою, щоб не подряпати шкіру.
  • при потраплянні на оббивку води, її потрібно відразу ж промокнути сухою тканиною або паперовою серветкою. Цим ви уникнете появи розводів і зміни кольору шкіри.
  • застосування різних розчинників і засобів для виведення плям допустиме, якщо забруднення носять крапковий характер. Перед використанням слід спробувати нанести їх на непомітній ділянці шкіри. Загальне чищення меблів із натуральної шкіри агресивними засобами (для миття посуду, для твердих меблів і т.ін.) - неприпустиме. Після такої обробки меблі стануть чистими, однак сама шкіра постраждає. Можуть з’явитися невитравні плями, розтріскування, шкіра стає рихлою та легко рветься.
  • усувайте забруднення добре віджатою вологою серветкою з гліцериновим милом. Залишки вологи відразу ж витирайте.

<< Назад