Перетяжка алькантарою

Сьогодні багато людей чули про унікальний матеріал алькантара, який асоціюється з розкішшю  та іміджем. Цей матеріал розробили трохи більше 40 років тому назад. Завдяки своїм властивостям довговічності, зносостійкості, різноманітності кольорів і своєї еластичності, даний матеріал широко застосовують для перетяжки автомобільних салонів, оббивки меблів, декорування інтер'єру яхт і багато чого іншого.

Якщо виділити два напрямки: перетяжка алькантарою автосалону  і  меблів, то дана послуга дуже популярна в м. Києві. Компанія "Цесталюкс" практикує перетяжку алькантарою з 1997 р. Даний процес, в нашій компанії, відточений до найдрібніших деталей. Завдяки великому досвіду та професіоналізму наших фахівців ви можете бути впевнені в якості наданих послуг.

Також важливим фактором є те, що перетяжку алькантарою ми зможемо виконати в максимально стислі терміни, так як в наявності маємо великий асортимент даного матеріалу.

Перетяжка алькантарою є трудомістким і складним процесом, тому оббивку салону авто або ваших меблів ми рекомендуємо довіряти тільки фахівцям. У м. Києві дуже мало справжніх професіоналів, які вміють і готові надати послугу з перетяжки алькантарою.

На рахунку нашої компанії тисячі виконаних робіт з перетяжки алькантарою і іншими видами матеріалів. Запрошуємо вас ознайомитись з галереєю наших робіт.

Ми спонукаємо вас звернутися в компанію "Цесталюкс", для того щоб вже сьогодні замовити послугу "перетяжка алькантарою".

Зателефонувавши нашим фахівцям ви можете розраховувати на якісну консультацію, професійний підхід і звичайно ж на класно виконану роботу з перетяжки алькантарою.