Перетяжка салону (Київ)

Перетяжка салону КиївСалон Вашого авто вже давно втратив свій зовнішній вигляд? На сидіннях з'явилися плями, які не можна нічим відчистити? Або ж тканина сидінь порвалася, а кермо виглядає зношеним і негарним? В такому випадку необхідно зробити перетяжку салону (Київ). Ця процедура допоможе виправити ситуацію, і салон Вашого авто буде знову виглядати новим і стильним.

Перетяжка салону (Київ), незалежно від марки і моделі автомобіля, здійснюється в кілька етапів. Ключовим етапом цієї процедури є підготовка салону. Вона передбачає демонтаж старої обшивки та всіх елементів, які будуть заважати прикріпити нову обшивку. До них можна віднести ручки на стелі, світильники в салоні та інші. Демонтаж потрібно здійснювати акуратно, щоб не пошкодити поверхню автомобіля. Після того, як стара обшивка буде знята, можна переходити до процедури знежирення поверхні салону. Це необхідна частина перетяжки салону (Київ), яку не можна пропускати.

Наступний етап перетяжки салону (Київ) - приклеювання на його поверхню нового матеріалу. Матеріал варто вибрати заздалегідь. Крім того, потрібно завчасно зробити всі необхідні виміри і викрійки. Приклеювати матеріал потрібно ретельно, для цього краще наносити кілька шарів клею. Після того, як процедура приклеювання буде завершеною, потрібно почекати приблизно один день, щоб клей добре висох. У цей час користуватися автомобілем не рекомендується.

Економте свій час і зусилля - замовте перетяжку салону (Київ) свого авто в компанії «Цесталюкс»!

Більше про наші послуги Ви можете дізнатися на сайті компанії.

Перетяжка салону (Київ) від нашої компанії перетворить Ваше авто в кращу сторону!