Статті

Особливості натуральної шкіри

Одним із найпопулярніших і статусних матеріалів для оббивки м’яких меблів та авточохлів завжди була натуральна шкіра. Чим вища якість вичинки, тим пристойніші, естетичніші та довговічніші будуть Ваші меблі або салон автомобіля. Присутність на шкірі яких-небудь дефектів, отриманих ще за життя тварини, тільки додає матеріалу ексклюзивності та є свідченням того, що це дійсно натуральна шкіра.

Детальніше >>


Рекомендації по догляду за меблями із натуральної шкіри

Загальні рекомендації такі:

не допускати тривалого перебування меблів з оббивкою із натуральної шкіри під впливом прямих сонячних променів, шкіра при цьому може вигоріти та, однозначно, буде пересихати, що згодом призведе до її розтріскування.

Детальніше >>


Як правильно зберігати м'які меблі?

Звичайно ж, у сухому та, бажано, теплому приміщенні. Якщо меблі стоятимуть на бетонній підлозі, тоді підставте знизу під ніжки дошки або фанеру. Це захистить їх від вологи та конденсату.

Детальніше >>


Рекомендації зі зберігання та транспортування м’яких меблів

М’які меблі хоч і призначені для тривалого користування, але, нажаль, ми самі іноді вкорочуємо їм життя, неправильно транспортуючи або неправильно зберігаючи в період нашої відсутності.

Детальніше >>


Перетяжка салону автомобіля в Києві

На сьогоднішній день можна зробити оббивку практично усього внутрішнього простору салону авто. Ті частини салону автомобіля, які неможливо обтягнути шкірою, можна перефарбувати, оздобити деревом або ж пофарбувати під натуральне дерево, застосовуючи новітні інструменти, матеріали та технології з використанням спеціальних плівок.

Детальніше >>


Перетяжка м’яких меблів в Києві

Абсолютно будь-які меблі через деякий час зношуються. У більшості випадків це стосується меблів для лежання та сидіння. Дуже часто розхитуються ніжки, забруднюється або стирається тканина, якою обтягнутий диван або крісло, провисає сидіння, ламаються дерев’яні частини та різні механізми.

Детальніше >>


Ремонт і перетяжка м’яких меблів

Відмовитися від старих речей, до яких звикаєш і які дуже цінні як пам’ять, досить складно. У більшості випадків старі меблі виготовлені більш якісно, ніж нові, сучасні меблі. І з часом ці меблі стають невід’ємною частиною інтер’єру, з якою пов’язані безліч приємних спогадів, і з якою дуже складно розлучатися. Повернути улюбленим старим предметам меблів колишню привабливість допоможе ремонт і перетяжка м’яких меблів.

Детальніше >>


Рекомендації по догляду за меблевою оббивкою

Шеніл – як оббивний матеріал дуже популярний при перетягуванні м’яких меблів.

Свою назву ця тканина отримала завдяки застосуванню в її виробництві специфічної волохатої нитки, яка своїм виглядом нагадує гусінь - французькою Shenille.

Детальніше >>


Перетяжка салону Мерседес

Перетяжка салону Мерседес сьогодні вже не вважається розкішшю або примхою багатих людей. Така процедура вважається невід'ємною в процесі експлуатації транспортного засобу. У ході активного використання автомобіля будь оббивка може пошкодитися, втратити свою привабливість чи піддатися стиранню. Це впливає не тільки на зовнішній вигляд салону вашого авто, але і на комфорт для водія і пасажирів під час поїздки.

Детальніше >>


Виготовлення меблів для ресторанів, кафе, барів

На популярність і відвідуваність будь-якого закладу впливає цілий ряд різних факторів. Однією з найважливіших складових популярності кафе, ресторану або бару є атмосфера всередині закладу. Створити найбільш комфортну обстановку для відвідувачів можна якісно оформивши дизайн інтер'єру закладу, а також купивши для такого типу приміщення відповідні меблі..

Детальніше >>


Перетяжка м'яких меблів

Перетяжка м'яких меблів - це, безперечно, відмінний спосіб подарувати нове життя старим і протертим до дірок диванам, кріслам та іншим предметам меблів. М'які меблі найчастіше буває достатньо дорогими, тому здобувати нові предмети меблів через потертості, подряпини і інші пошкодження не варто, адже таке рішення є далеко не найрозумнішим і рентабельним.

Детальніше >>


Перетяжка меблів (Київ)

Перетяжка меблів (Київ) - це досить вигідна послуга, яка дозволяє споживачам зберегти свої фінансові кошти на придбання нових предметів меблів. Багато людей звикають до своїх улюблених крісла і дивана. Для них немає нічого більш зручного і комфортного, ніж м'які меблі, до яких люди звикли і з якими пов'язано багато пам'ятних подій.

Детальніше >>


Реставрація м'яких меблів

У наш час люди звикли до комфорту. Власна квартира, заміський котедж або будинок - це місця, де до комфорту надаються особливі вимоги. Основним елементом інтер'єру, який безпосередньо впливає на рівень комфорту у Вашому житлі, є, звичайно ж, м'які меблі. Складно собі уявити сучасне житло без красивих і зручних м'яких меблів.

Детальніше >>


Оббивка м'яких меблів

М'які меблі - це невід'ємний атрибут будь-якої квартири, будинку, заміського котеджу, приймальні в офісному приміщенні, закладах громадського харчування і т.д. Для людей дуже важливо щоб дивани, крісла та інші предмети м'яких меблів поєднували в собі комфортабельність і привабливий зовнішній вигляд. Але, на превеликий жаль, регулярне використання меблів призводить до втрати їх первозданного зовнішнього вигляду.

Детальніше >>


Ремонт м'яких меблів

М'які меблі є важливою і невід'ємною частиною інтер'єру практично будь-якого будинку, квартири, офісу, готельних комплексів. Це можуть бути крісла, дивани, кухонні куточки, пуфи і так далі. На жаль, якими б якісними не були м'які меблі, з часом вони втрачають привабливий, охайний зовнішній вигляд. Придбання нових меблів досить затратно, тому краще вдатися до ремонту м'яких меблів.

Детальніше >>


Перетяжка дверних карт

З питанням модернізації свого транспортного засобу стикається, мабуть, кожен автомобіліст. Причому приділяється увага, як зовнішньому тюнингу, так і оновленню салону транспортного засобу. Нерідко власники автомобілів стикаються з необхідністю перетяжки дверних карт.

Детальніше >>


Перетяжка керма Київ

Кожен власник автомобіля завжди стежить за працездатністю своєї машини. Але не тільки про функціональність і хороший технічний стан піклуються автомобілісти. Будь-який водій бажає, щоб його машина виглядала солідно і привабливо, як зовні, так і всередині. Багато водіїв тюнингу авто приділяють ще більше уваги і часу, ніж технічному обслуговуванню.

Детальніше >>


Перетяжка дверей автомобіля

Багато власників транспортних засобів дуже дбайливо ставляться до зовнішнього вигляду свого авто. Причому в ідеальному стані автолюбителі намагаються підтримувати не тільки зовнішній вигляд машини, але і вид всередині салону автотранспорту.

Детальніше >>


Перетяжка салону шкірою

До салону автомобіля багато власників авто відносяться практично так само, як і до своєї житлоплощі. Для автолюбителів дуже важливо, щоб салон виглядав чисто, красиво і солідно. Але з часом оббивка салону автотранспорту може втратити свою привабливість, і зовнішній вигляд салону стає не таким естетичним, яким був спочатку.

Детальніше >>


Перетяжка сидінь автомобіля ціни

Естетичний вигляд салону для багатьох власників автотранспорту вважається не менш важливим, ніж зовнішній вигляд машини. Тому дуже затребувані сьогодні послуги з перетяжки різних елементів автомобільних салонів. Найбільш часто українські власники автомобілів замовляють таку послугу як перетяжка сидінь автомобіля.

Детальніше >>


Перетяжка карт дверей Київ

Кожен автовласник прагне до того, щоб його автомобіль виглядав презентабельно, солідно і добротно. Тому періодично кожен автомобіліст проводить роботи з удосконалення або модернізації тієї чи іншої частини авто. Одним з найбільш поширених видів таких робіт є перетяжка карт дверей. Київ пропонує велику кількість сервісних центрів і компаній, які готові запропонувати дану послугу.

Детальніше >>


Перетяжка офісних крісел Київ

Офісні крісла - невід'ємний атрибут кожної компанії, офісу. На сьогоднішній день вони поширені повсюдно і користуються широкою популярністю, яка зумовлена зручністю їх використання, естетичністю, досить великим вибором колірних рішень і форм. Офісні крісла можуть бути з найрізноманітнішою оббивкою: шкіра, кожзам, тканина.

Детальніше >>


Ремонт і реставрація м'яких меблів

М'які меблі - невід'ємна частина інтер'єру кожного будинку або квартири, багатьох офісів та інших організацій, різних закладів. Як правило, такі меблі експлуатується досить інтенсивно, що не може позначитися на їх функціональності і зовнішньому вигляді. З часом різні елементи меблів можуть виходити з ладу, а оббивка - рватися, бруднитися і так далі.

Детальніше >>


Ремонт шкіряних меблів Київ

М'які меблі є практично в кожному житловому будинку. Такі меблі також є невід'ємним елементом інтер'єру багатьох офісів, ресторанів, бутиків, кафе, а також багатьох інших громадських закладів. М'які меблі може бути виготовлені ​​з найрізноманітніших матеріалів. Залежно від вибору матеріалу будуть варіюватися не тільки естетичні властивості предметів меблів, але і їх надійність і довговічність.

Детальніше >>


Ремонт офісних крісел Київ

Жоден офіс не обходиться без високоякісних офісних меблів. Будь-який керівник розуміє, що від якісних та комфортних меблів багато в чому залежить продуктивність і ефективність роботи співробітників підприємства. Працівники компанії будуть менше втомлюватися, якщо вони будуть працювати в комфортних умовах.

Детальніше >>


Ремонт шкіряних сидінь Київ

Багато автовласників приділяють увагу не тільки зовнішньому вигляду свого транспортного засобу, а й прийнятному стану різних елементів салону авто. Багато автолюбителів віддають перевагу шкіряним сидінням, які дуже зручні і практичні в експлуатації. Догляд за такими складовими частинами салону машини також досить простий.

Детальніше >>


Обтягування керма шкірою

Шкіряний салон авто - свідчення високого класу, стилю власника автомобіля, його прагнення до комфорту і естетичності. Кермо є елементом, який знаходиться в постійному контакті з автомобілістом, тому воно повинне бути зручним, приємним на дотик.

Детальніше >>


Перетяжка шкіряних меблів недорого

Меблі зі шкіряною оббивкою завжди цінувалися і цінуються дуже високо, служать показником високого статусу їх господаря. Такі меблі актуально використовувати як вдома, так і в офісі, в готельних комплексах.

Детальніше >>


Перетяжка меблів недорого

М'які меблі присутні в кожному будинку. Основні елементи таких меблів - дивани, крісла - стають улюбленим місцем для відпочинку, релаксації, розслабленого проведення часу. Тому, коли з нашими улюбленими меблями трапляється якась неприємність або їх торкаються  процеси старіння, ми засмучуємося і намагаємося знайти спосіб допомогти своїм меблям.

Детальніше >>


Перетяжка стелі автомобіля

Салон автомобіля - це, можна сказати, «обличчя» його водія. Зовнішній вигляд салону говорить про те, наскільки водій уважно ставиться до свого авто, доглядає він за ним, або ж ні. Зовнішній вигляд салону авто важливий не тільки для того, щоб пасажири водія відчували себе комфортно і приємно. Велике значення він має і для комфорту водія.

Детальніше >>


Перетяжка керма шкірою

Зовнішній вид салону автомобіля має значення для кожного водія. Якщо в салоні брудно, неприбрано, або ж його оббивка зроблена з неякісних і низькосортних матеріалів, водій не зможе відчувати себе комфортно в своїй машині.

Детальніше >>


Перетяжка салону (Київ)

Салон Вашого авто вже давно втратив свій зовнішній вигляд? На сидіннях з'явилися плями, які не можна нічим відчистити? Або ж тканина сидінь порвалася, а кермо виглядає зношеним і негарним? В такому випадку необхідно зробити перетяжку салону (Київ).

Детальніше >>


Ремонт м'яких меблів (Київ)

М'які меблі не тільки зручні і комфортні у використанні, вони також прекрасно доповнюють інтер'єр приміщення. Тому практично в кожній вітальні, спальні і навіть в кабінеті в офісі стоять крісла і дивани. Однак з часом їх зовнішній вигляд значно погіршується. На оббивних матеріалів дивана і крісел можуть з'являтися плями від їжі і пролитої рідини.

Детальніше >>


Перетяжка меблів недорого

У кожному будинку обов'язково є м'які меблі. Вони допомагають створити затишні місця для відпочинку. До таких меблів в основному відносяться дивани та крісла. Але, незважаючи на всі їх перевагами, такі меблі дуже сприйнятливі до бруду і пилу. Навіть правильний і регулярний догляд за ними не завжди допоможе зберегти їх первинний зовнішній вигляд.

Детальніше >>


Оббивка дивана (ціни)

Диван є практично в кожному будинку. Це місце для відпочинку, для прийому гостей, для того, щоб просто розслабитися ввечері після роботи. Диван може бути різного розміру, стилю, дизайну і зроблений з різного матеріалу. Однак, як у будь-якої іншої речі, термін його служби має певні обмеження.

Детальніше >>


Перетяжка салону автомобіля (Київ)

Під час придбання нового автомобіля зазвичай звертається увага на його зовнішній вигляд. Звичайно ж, хочеться, щоб авто виглядало стильно і престижно, блищало на сонці і позитивним чином привертало до себе увагу. Але після його придбання під час регулярної експлуатації, зовнішній вигляд авто все менше починає турбувати водія.

Детальніше >>


Ремонт диванів (Київ)

Диван - це одне з найпопулярніших і зручних місць для відпочинку. Якщо в будинку є диван, його регулярно використовує вся сім'я. Тому йому необхідно постійно витримувати великі навантаження. Але з часом навіть найякісніші дивани починають ламатися.

Детальніше >>


Оббивка м'яких меблів (ціна)

М'які крісла, ліжка, дивани, пуфики - все це є невід'ємною складовою частиною будь-якого житлового приміщення. Завдяки м'яким і затишним меблям в домі завжди є на чому відпочити, або просто зручно посидіти. Але, незважаючи на всі свої переваги і користь, м'які меблі дуже сприйнятливі до бруду і різних ушкоджень.

Детальніше >>


Перетяжка м'яких меблів (Київ)

Наша компанія готова запропонувати Вам високоякісну перетяжку м'яких меблів в Києві. Ми співпрацюємо з багатьма перевіреними фірмами, що займаються поставками надійних матеріалів і комплектуючих для меблів і гарантуємо Вам граничну якість відібраного матеріалу для обшивки.

Детальніше >>


Вартість перетяжки (Київ)

Шкіра і тканина використовуються для виготовлення багатьох виробів. Серед них найбільш поширеним є різні м'які меблі. Для їх виробництва шкіра і тканина - це основний, базовий матеріал, який застосовується. Він служить в якості оббивки. Його основне призначення - зробити меблі готовими для експлуатації.

Детальніше >>


Вартість перетяжки керма шкірою

Кожен автовласник значну увагу проявляє як до технічного стану свого автомобіля, так і його зручності в експлуатації і зовнішнього вигляду. І не дивно, адже граничний комфорт за кермом підвищує якість його водіння. Кермо - це ключовий елемент автомобіля.

Детальніше >>


Перетяжка сидінь

На сидіннях з'явилися плями, які не відмиваються або невиправні пошкодження, і Вас зацікавила високоякісна перетяжка сидінь? Ми застосовуємо тільки гідні автомобільні тканини або штучну чи натуральну шкіру.

Детальніше >>


Перетяжка шкірою

Значним попитом у світі меблів сьогодні користується перетяжка шкірою. Така обшивка повсюдно використовується в салонах автомобілів, їй перетягують дивани солідних офісних приміщень, а обшиті шкірою крісла підкреслять вишуканість Вашого домашнього інтер'єру.

Детальніше >>


Перетяжка авто

Для кожного справжнього водія, його автомобіль - це практично його дитина. При цьому така залізна «дитина» також вимагає відповідного догляду і турботи. Її потрібно «годувати», мити, стежити за її «здоров'ям».

Детальніше >>


Перетяжка керма

У кожному авто обов'язково є кермо. Воно необхідне для того, щоб водій міг керувати автомобілем. На перший погляд здається, що кермо практично не несе ніякого навантаження під час експлуатації авто.

Детальніше >>