Перетяжка автосалону

Давно плануєте перетворити салон власного автомобіля? Зовнішній вигляд сидінь псують невідмиті плями, а сама тканина вже розірвалася? Ми з ентузіазмом ставимося до перетяжки автосалону і зацікавлені зробити його комфортним і естетично привабливим. Фахівці підприємства працюють з усіма автомобільними марками і знають всі тонкощі перетяжки автосалону.

Перетяжка автосалонуПеретяжка автосалону дозволить повною мірою перетворити внутрішню частину автомобіля. Ми відповідально ставимося до підготовки салону, робимо гранично точні виміри, здійснюємо демонтаж старої оббивки. Усуваємо стару перетяжку ми з належною ретельністю, щоб не пошкодити структуру самого автомобіля. Вибрати тканину для перетяжки Ви можете з воістину широкого асортименту. Найбільшою популярністю користується перетяжка автосалону шкірою. Шкіряний салон безперечно престижно виглядає і не вимагає за собою надмірно ретельного догляду. Плями, які потрапили на шкіряний салон, легко своєчасно змиваються і не залишають слідів. Кожен погодиться, що саме шкіряний салон найбільше приємний на дотик. Перетяжка автосалону дозволить Вам змінити колірну гамму всередині автомобіля, наші тканини представлені різноманітністю колірних відтінків. Змініть обридлий зношений матеріал і власний салон Ви не впізнаєте. Разом з салоном ми пропонуємо здійснити оббивку керма, щоб зробити його використання в поїздках воістину приємним і зручним. Зателефонуйте консультантам підприємства і разом ми підберемо найкращі варіанти перетяжки, відштовхуючись від особливостей автомобіля і Ваших смаків.

Зацікавила перетяжка автосалону? Доручіть оновлення внутрішньої частини автомобіля професіоналам і насолоджуйтеся гідним результатом.