Статті

Особливості натуральної шкіри

Особливості натуральної шкіриОдним із найпопулярніших і статусних матеріалів для оббивки м’яких меблів та авточохлів завжди була натуральна шкіра. Чим вища якість вичинки, тим пристойніші, естетичніші та довговічніші будуть Ваші меблі або салон автомобіля. Присутність на шкірі яких-небудь дефектів, отриманих ще за життя тварини, тільки додає матеріалу ексклюзивності та є свідченням того, що це дійсно натуральна шкіра.

Шкіра-сирець має товщину 4-6 мм. Після вичинки та спеціальної обробки шкіра нарізується тонкими шарами, зазвичай 0,9 - 1,2 мм. Верхній зріз шкіри зі збереженими природними дефектами називається аніліновим. Він найцінніший. Напіванілінова шкіра більш практична, стійка до різних впливів, але виглядає вона менш «натурально».

Здатність шкіри «дихати» і зберігати еластичність, забезпечується особливим методом нанесення барвника. Він покриває матеріал не суцільним шаром, а проникає крізь пори, не закриваючи їх.

Крім того, при такій методиці зберігається природний малюнок шкіри, приємно-тепла шорсткість поверхні.

Ми застосовуємо у своїй роботі тільки шкіру вищого та першого сортів.

Вона відрізняється від інших ступенем профарбовування, м’якістю, довговічністю. Багата кольорова гама задовольнить практично будь-який смак.

<< Назад